EVDEN EVE NAKLİYAT
NLA
Şehirler arası nakliyat

TAHİNCİOĞLU NAKLİYAT                                                                             

Öncelikle bölgelere ayrılan evden eve uzmanlarımız eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir.

Eğer anlaşma olursa hemen yetkili olan uzmanımız ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak ev taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Evden eve nakliye uzmanımızın gelmesinin amacı sadece fiyat değil, eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, ev taşıma da kullanılacak olan malzemeyi ve evinizin taşınması için gelecek olan personel sayısını belirlemektir.

Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenir.

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki ( 2 ) evdeneve ambalaj personeli gelip ambalaj yapar. İkinci gün doğrudan ev taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar eşyalarınız ise beyazkağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir.

Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar evdeneve nakliye uzmanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her türlü işi yapıyorlar.Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın tahincioglu Nakliyat bunuda düşünerek Sigorta şirketleri ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir.